ایده های الهام بخش

گلدان برای افزودن رنگ های فصلی به خانه شما بسیار عالی هستند. از آنها برای بوته ها ، گل ها یا گیاهان یکساله یا گیاهان دارویی استفاده کنید بسیاری از گلدان ها برای میوه و سبزیجات نیز مناسب هستند .

01

گلدان ها و فلاورباکس​​​​​​​

عناصر موجود در سبک باغ انتخابی شما برای تقویت نمای کلی آن مفید است. در اینجا چند ایده برای الهام گرفتن آورده شده است​​​​​​​:

با افزودن مبلمان ، باغ شما می تواند به یک اتاق بیرونی تبدیل شود ، که اگر هوا اجازه دهد فضای استقبال بیشتری را فراهم می کند. انتخاب سبک مناسب مهم است - مبلمان می تواند سبک باغی را که انتخاب کرده اید تقویت کرده و با صحنه اطراف ترکیب شود ، یا به یک نقطه کانونی تبدیل شود. انتخاب های زیادی متناسب با اکثر توانایی های مالی وجود دارد.

02

مبلمان​​​​​​​

آنها فقط برای مشخص کردن مرز ملک شما نیستند. از آنها بعنوان پس زمینه سایر گیاهان یا نمایش ویژگیهای آب به عنوان یک نقطه کانونی یا به عنوان یک جعبه بریده شده و یا برای تقسیم مناطق باغ خود استفاده کنید.

03

پرچین​​​​​​​

سنگ ، آجر ، شیشه ، آهن ، بتن ... انتخاب مواد شما برای دیوارها بسته به اولویت و بودجه، تقریباً بی پایان است. مانند دیوارهای حصار. دیوارها نه تنها به عنوان مرزهای ملک مورد استفاده قرار می گیرند بلکه از آنها برای تعیین مناطق و به عنوان یک پس زمینه شیک برای گیاهان استفاده می شود.

04

دیواره ها

درختان ستون فقرات باغ هستند و به شما ارتفاع و چارچوبی ثابت می دهند تا فضای بیرونی شما ایجاد شود. همیشه سبز یا برگریز ، یک بلوط قدرتمند یا یک گیلاس گلدار .در صورت مراقبت خوب ، درختان را می توان در باکس ها نیز پرورش داد. حتی اگر باغ شما یک حیاط کوچک باشد ، یک درخت می تواند آن را تقویت کند.

05

درختان​​​​​​​

همه باغ ها برای ارتباط مناطق مختلف به مسیرهایی نیاز دارند ، اما هدف آنها فقط کاربردی نیست. یک مسیر ساخته شده از سنگ زیبا یا سایر سنگفرش ها یا چوب می تواند یک قسمت اساسی از نمای کلی باشد یا یک ویژگی زیبا در نوع خود باشد. شکل نیز مهم است - خطوط تمیز ، مستقیم یا منحنی های پیچ در پیچ ، این انتخاب به شما کمک می کند تا حالت دلخواه را ایجاد کنید.

06

مسیرها

چه یک آبشار باشد ، چه یک چشمه جوشان یا یک حوض شیشه ای ، افزودن آب به باغ شما یک نقطه کانونی جذاب را ایجاد می کند ، بازتاب ها و صداهایی زیبا ایجاد می کند. اگر می خواهید طبیعت بیشتری را به خود جذب کنید ، آب مهمترین ماده اضافی یک باغ است. اگر فضا محدود است ، یک حوض پر از آب و گیاهان آبزی را در نظر بگیرید.

07

آب​​​​​​​

شما حتی می توانید گیاهان را در داخل دیوار پرورش دهید - دیوارهای سبز عمودی به طور فزاینده ای در میان طراحان محبوب هستند.

دیوار سبز

08

پرگولا (Pergola) به عنوان سایبان برای ایجاد حریم شخصی، فضایی برای خوردن غذا در محیط باز، سرگرمی و گفت‌و‌شنودهای دوستانه مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر هم دوست دارید در فضای باز مهمانی برگزار کنید، می‌توانید در حیاط خانه و در زیر آلاچیق چوبیِ زیبا، لحظات خود را با دیگران جاودانه کنید. با افزایش جریان داخلی و پیوند آن با فضای باز بیرون، وجود اصطلاحی به «پرگولا» بیش از پیش احساس می‌شود.

آلاچیق و پرگولا

09