ما در تلاشیم فضای داخلی، مناظر و حتی باغ های شما را راحت و دنج کنیم. ما روی جزئیات و ظاهر کلی طراحی شما متمرکز شده ایم.

ما بهترین خدمات را پیشنهاد می کنیم.

خدمات ما

اجرای اسکلت فلزی یکی از صد ها شاخه علمی مهندسی درگیر با صنعت ساختمان سازی است. شاخه ای که همراه با توسعه ی روز افزون علوم ساختمان سازی در حال توسعه، نوآوری، خلاقیت و بهبود همیشگی قرار دارد. اجرای اسکلت فلزی در فضای علمی این روز های صنعت ساختمان سازی همراه با نگرشی قانون‌ مدار می باشد. تا جاییکه می توان به راحتی متوجه ی یک روند کلی در ساخت و اجرای اسکلت فلزی باشیم.

طراحی و اجرای ساختمان اسکلت فلزی

ادامه مطلب

01

02

طراحی و اجرای ساختمان اسکلت بتنی

اسکلت بتنی سازه ای ست که در ساخت آن از بتن استفاده می نمایند. بتن به دلیل مقاومت فشاری بالا و مقاومت کششی کم، اغلب در سازه ها از بتن آرمه که متشکل از سیمان، شن، ماسه و فولاد به صورت میلگرد ساده یا آجدار است استفاده می کنند.

ادامه مطلب

03

بازسازی ساختمان​​​​​​​

ساختمان ها پس از گذشت چند سال اصطلاحا دیگر نوساز نیستند و قدیمی می شوند. ساختمان های قدیمی و فرسوده را یا به طور کلی تخریب و مجددا نوسازی می کنند و یا آن ها را بازسازی می نمایند. چرا که بسیاری از تاسیسات و تجهیزات مصرفی در این ساختمان ها فرسوده شده و دیگر قابل استفاده نمی باشند. همچنین طراحی قدیمی این ساختمان ها باعث می شود که بسیاری از افراد آن ها را دوست نداشته باشند و تمایل به بازسازی و تغییر دکوراسیون پیدا کنند.

ادامه مطلب

04

طراحی و اجرای نمای مدرن و کلاسیک

هنگامی که به یک ساختمان نگاه می کنید آنچه که برای اولین بار توجه شما را به خود جلب می کند، نمای آن است. نمای ساختمان، پوسته هر ساختمان است و نقش بسیار مهمی در زیبایی و جذابیت آن ایفا می کند. در طراحی نما، معماران و سازندگان با توجه به شرایط آب و هوایی، موقعیت جغرافیایی، تعداد طبقات ساختمان، سلیقه افراد و بودجه آن ها اقدام به انتخاب نوع مصالح می کنند.

ادامه مطلب

05

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی

دکوراسیون (Decoration) در لغت فارسی به معنای چیدن، آراستن و مرتب کردن است. تعریف دکوراسیون داخلی در واقع به طرز چیدن و انتخاب مناسب اسباب و وسایل داخلی خانه، اتاق‌ها، آشپزخانه، اتاق پذیرایی، حمام و دستشویی مربوط می‌شود.
امروزه با پیشرفت در زمینه‌های مختلف دکوراسیون داخلی تنها برای خانه‌های مسکونی مورد توجه نیست و برای زیباسازی و کاربردی شدن مغازه‌ها، دفاتر کاری، کارخانه‌ها، فروشگاه‌ها، هتل‌ها، بیمارستان‌ها، ایستگاه‌های مترو، اتوبوس و… نیز به کار گرفته می‌شود.

ادامه مطلب

05

طراحی و ساخت ویلا

امروزه با توجه  به افزایش آپارتمان نشینی در شهرها، ویلا سازی معمولاً در اطراف شهرها  و مناطق خوش آب و هوا ساخته می شود.
اکثر ویلا ها دارای ویژگی های مشترک زیادی هستند که مهمترین آنها این است که در محوطه وسیع وباز ساخته می شوند.وچون ویلاها درقطعه ویا زمینهای بزرگ‌ ساخته می شود  فضای باقیمانده ی زمین به وسیله درختان و مناظر چشم نواز و آبنما و آلاچیق و آبشارهای مصنوعی احاطه میشود .

ادامه مطلب

ما پیشنهادهای خوبی داریم :))

درباره‏ ما

ما در گروه فنی و مهندسی دکوپارک می خواهیم با بهره گیری از تیم عمرانی، معماری، متخصصان طراحی منظر، آبیاری و با تکیه بر توان تیم اجرایی خبره‏ ی خود، خالق محیط هایی باشیم که در کنار زیبایی و کاربری مفید برای شما ماندگار و منحصر به فرد باشد.​​​​​​​

بیشتر

پروژه های ما

ما همه چیز را برای شما کنترل می کنیم!!

روف گاردن آپارتمان مسکونی

​اگر دنبال جذابترین ایده ها برای فضاهای پشت بام آپارتمان خود هستید ما در کنار شما هستیم.

پروژه        آپارتمان شهرک غرب

مسقف کردن استخر

اگر به دنبال فضای امن و گرم برای گذران وقت در استخر شخصی خود هستید ما را دنبال کنید.

پروژه        ویلایی خیابان خوارزم

​اگر دنبال بهترین ایده ها برای فضاهای کم باغچه آپارتمان خود هستید با ما همراه باشید.

کاشت نهال و گیاهان

پروژه        آپارتمان دادمان

پروژه های بیشتر